eobuwie.pl
Wrocław Internet / e-Commerce
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Front-end Developer

eobuwie.pl Wrocław
12000 - 16000zł
Praca

W eobuwie nieustannie stawiamy na innowacje oraz inwestujemy w nowe technologie. Kolejnym krokiem w realizacji tej strategii, jest budowa we Wrocławiu nowego centrum kompetencyjnego IT oraz R&D dla grupy eobuwie. Szukamy osoby na stanowisko Frontend Developer, do projektu obejmującego stworzenie od podstaw nowego frontendu platformy e-commerce eobuwie oraz jego późniejszy rozwój.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Budowa i utrzymanie frontendu w Vue.js,
  • Tworzenie uniwersalnych komponentów,
  • Tworzenie nowatorskich i wysokowydajnych rozwiązań technicznych w filozofiach mobile first oraz data driven,
  • Pisanie testów jednostkowych oraz robienie review kodu swoim kolegom,
  • Przekształcanie projektów graficznych w wysokiej jakości kod.

Szukamy osoby która:

  • Ma co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Frontend Developera,
  • Ma doświadczenie w pracy z nowoczesnymi frameworkami JavaScript (Vue, React, Angular),
  • Czuje się swobodnie w takich dziedzinach jak: responsive web design, mobile friendly web design oraz doskonale rozumie się z Zespołem UX,
  • HTML, CSS i JavaScript ma w małym palcu ;)
  • Podczas tworzenia stron, zawsze pamięta o Zespole SEO i wykorzystuje ich ekspercką wiedzę, którą bardzo chętnie się dzielą,
  • Jest kreatywna, lubi rozwiązywać problemy i ma doskonałą samoorganizację,
  • Ma bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, lubi pracować w zespole,
  • Ceni sobie dbanie o wysoką jakość kodu, lubi pisać testy jednostkowe i dogaduje się z zespołem QA ;)

Świetnie jeśli dodatkowo:

  • Masz doświadczenie w branży e-commerce,
  • Masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA,
  • Pracowałeś w metodyce SCRUM.

Co mamy dla Ciebie?

  • Pracę z mnóstwem ciekawych ludzi,
  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży (zapraszamy na stronę firma.eobuwie.pl),
  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną,
  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl oraz modivo.pl,
  • Parking rowerowy (w wybranych lokalizacjach),
  • Nowe biuro w ścisłym centrum Wrocławia,
  • Program poleceń dla pracowników,
  • Ekspres pełen aromatycznych ziaren kawy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Swobodną atmosferę – mówimy do siebie „na Ty” i nie mamy dress code’u,
  • Wspólny udział w sportowych imprezach dla chętnych.