AIUT Gliwice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Jeżeli odpowiedź na poniższe pytania nie stanowi dla Ciebie problemu, to chętnie porozmawiamy z Tobą o pracy…

  • Czy można zmierzyć napięcie amperomierzem?
  • Jak zapisać 12648430 w systemie szesnastkowym?
  • Co to są flagi bitowe? Jak się je ustawia/kasuje?
  • Co to oznacza ‘big-endian’ oraz czym się różni od ‘little-endian’
  • Czy RS-232 to magistrala szeregowa?
  • Jak się ma mnożenie do przesuwania?

Zakres obowiązków:

  • testowanie oprogramowania pracującego na urządzeniach
  • testowanie aplikacji narzędziowych współpracujących z urządzeniami
  • przygotowanie środowiska testowego dla urządzeń
  • przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • studia na kierunku informatyka/automatyka/elektronika lub pokrewnym
  • praktyczna znajomość podstaw elektroniki
  • rozumienie podstaw programowania mikrokontrolerów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację

Mile widziane:

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • znajomość języków skryptowych
  • znajomość języka SQL
  • znajomość tematyki GSM (2G/3G/4G)
  • znajomość tematyki komunikacji radiowej w pasmach ISM
  • praktyczna znajomość języka C

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • dogłębne poszerzenie wiedzy w zakresie pełnionych obowiązków
  • możliwości awansu pionowego oraz poziomego w ramach organizacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole złożonym z profesjonalistów
  • elastyczność w zakresie wymiaru czasu pracy oraz godzin pracy