Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Elektryk

AIUT Opole
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych w kraju i za granicą
  • montaż aparatury kontrolno – pomiarowej oraz instalacji teletechnicznych
  • montaż warsztatowy szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie elektryczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (elektryczna)
  • posiadanie uprawnień pomiarowych i eksploatacyjnych
  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV (mile widziane posiadanie uprawnień obejmujących zakres aparatury kontrolno – pomiarowej)
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • doświadczenie w zawodzie elektryka

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności