Sistema Poland
Katowice Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Dysponent biura magazynu

Sistema Poland Katowice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Dysponenta - magazyniera,

które wsparłyby naszą działalność na terenie naszego Centrum Logistycznego zlokalizowanego przy ulicyTuryńskiej 135 w Bieruniu

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i kontrola nad dokumentacją magazynową
  • akceptowanie podstawowych zamówień wewnętrznych
  • wykonywanie czynności kontrolnych
  • archiwizacja dokumentów
  • czynności związane z utrzymaniem magazynu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomości programu Excel
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • wysokie wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • bogaty pakiet socjalny (premia wakacyjna, premia świadczenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
  • kasę zapomogowo-pożyczkową
  • ubezpieczenie grupowe
  • stołówkę pracowniczą
  • przewozy pracownicz
  • rozwój kompetencji i możliwość awansu
  • DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA - MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aktualnego cv poprzez formularz aplikacyjny (przycisk "Aplikuj").

lub kontakt telefoniczny pod numerem 508 464 716

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o. Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o