Bricoman Polska
Warszawa Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 stycznia 2019. Zobacz aktualne

Doradca klienta - sprzedawca

Bricoman Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

ZADANIA:

   rozładowuje dostawy, ustawia towar na regałach

   obsługuje klienta: sprzedaż płytek lub produktów z działu sanitarnego

   na bieżąco uzupełnia braki towarów na półkach

   dba o dobry wygląd i funkcjonowanie działu

OCZEKUJEMY:

   chęci poznawania nowych rzeczy

   nastawienia na rozwój w wybranym obszarze

   dobrej organizacji pracy

   bycia pomocnym dla klienta

   praca wiąże się z wysiłkiem fizycznym i dźwiganiem

   uprawnienia do obsługi wózka widłowego

   znajomość produktów z działu sanitarnego lub płytek będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

   umowę o pracę

   opiekę medyczną

   ubezpieczenie grupowe

   szkolenia, programy rozwojowe

   możliwość stabnia się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje

   dofinansowanie karty Multisport

   posiłki w atrakcyjnych cenach