Doradca Klienta Indywidualnego w banku

Praca
Wrocław
2500zł +

 Jeśli jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej, zależy Ci na rozwoju i podnoszeniu swoich kompetencji, a przy tym jesteś pozytywnie nastawiony i odważnie dążysz do wyznaczonych celów - ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta - znanego i rozpoznawalnego Banku poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w Contact Centre.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • program sportowo-rekreacyjny Multisport
  • pracownicze ubezpieczenie grupowe
  • program cafeteryjny (dofinansowanie do lunchów oraz bilety do kina)
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • dostęp do atrakcyjnej oferty produktów bankowych

Czego oczekujemy:

  • min. średnie wykształcenie
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • poprawna dykcja
  • umiejętność obsługi komputera
  • chęć do pracy zmianowej
  • gotowość do stałego poszerzania wiedzy

A wszystko po to abyś mógł wykonywać następujące zadania:

  • telefonicznie obsługiwać klientów Banku
  • rozpoznawać potrzeby i oczekiwania Klientów
  • prowadzić sprzedaż produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów
  • realizować operacje bankowe
  • budować dobre relacje z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi

Jesteś gotowy na swój pierwszy telefon w karierze ? Jeśli tak, aplikuj!

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz