Kaczmarski Group
Wrocław Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od wczoraj. Zobacz aktualne

Doradca Klienta Biznesowego

Rekrutacja zdalna
Kaczmarski Group Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów poprzez kontakt telefoniczny
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie umów i warunków cenowych
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Znajomość obsługi komputera
  • Do procesu rekrutacji zapraszamy wszystkie osoby biegle posługujące się j. polskim.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego