CCIG Group Sp. z o.o.
Gdańsk Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 września 2021. Zobacz aktualne

Doradca Klienta - biuro w centrum Wrzeszcza

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Dzięki pracy w naszym biurze nie stracisz wakacji! Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy! Aplikuj na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta i zdobądź doświadczenie. Mało? Grafik ustalasz według własnych potrzeb i masz czas na przyjemności!

Twoje zadania:
- Telefoniczna obsługa Klientów
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
- Doradzanie i dobór ofert wedle preferencji Klienta
- Prezentowanie aktualnych ofert

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, które przydadzą Ci się w każdej dziedzinie życia!

- Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i zacząć karierę zawodową
- Nie boisz się nawiązywać nowych kontaktów
- Stawiasz na rozwój
- Cenisz sobie miłą atmosferę
- Chcesz zarobić pieniądze

Gwarantujemy:
- Stałą stawkę godzinową
- Premie uzależnione od Twojego zaangażowania w pracę
- Pracę w młodym i energicznym zespole
- Dobrą atmosferę i dużo śmiechu
- Przyjemne warunki pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrzeszcza
- Kartę rabatową do ciekawych miejsc rozrywki i restauracji
- Elastyczny grafik! Sam decydujesz, kiedy pracujesz!

Poczuj letni klimat i aplikuj do nas!