Automatyk programista - praktyki

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lipca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki
Warszawa
nie podano

Miejsce pracy: Adamówek Gm.Czosnów (20km na północ od Warszawy)

Opis stanowiska:

  • programowanie i uruchamianie systemów sterowania
  • czynny udział oraz częściowy nadzór nad procesem realizacji projektów dot. systemów sterowania instalacji technologicznych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi technicznej i użytkowania systemów sterowania
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań związanych
  • znajomość sterowników PLC Siemens S7, Mitsubishi, innych
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • znajomość MS Office
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz