Asystent/ka administracyjny/a

Praca
Kraków
nie podano

W związku z dynamicznym rozwojem VALIANS INTERNATIONAL, firma konsultingowa wspierająca podmioty zagraniczne w procesie rozwoju na rynku polskim i Europy środkowo-wschodniej, poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

ASYSTENTA/-KI ADMINISTRACYJNEGO/-NEJ

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

- prowadzenie sekretariatu oraz kompleksowe wykonywanie prac administracyjnych związanych z działalnością firmy we współpracy z Kierownikiem Biura

- utrzymywanie kontaktów z dostawcami i klientami

- wsparcie pracy zespołu  konsultantów: wyszukiwanie informacji, tłumaczenie, logistyka, przygotowywanie raportów

Wymagania

- wykształcenie min. licencjat (ukończone studia o profilu językowym lub administracja, ekonomia)

- dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego

- dbałość o wysoki standard usług

- komunikatywność, samodzielność, dynamiczność w działaniu, dobra organizacja pracy, wszechstronność,  pogodne usposobienie, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

- dobre warunki pracy w miłej atmosferze

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- różnorodność tematyczną prowadzonych projektów

- możliwości ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz