Asystentka administracyjna

Praca
Warszawa
2000zł +

Kancelaria Prawna poszukuje osoby na stanowisko Asystentki administracyjnej.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy biura i obiegu dokumentów;
  • obsługa sekretariatu Kancelarii;
  • wykonywanie zadań asystenckich i administracyjnych;
  • obsługa klientów firmy i organizacja spotkań;
  • bezpośrednia współpraca z partnerami i dostawcami firmy;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • obsługa połączeń wychodzących i przychodzących;
  • wsparcie zadań marketingu;

Kwalifikacje i umiejętności:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, skrupulatność, inicjatywa
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • współpracę w przyjaznej atmosferze;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • zajęcia z lektorem z j. angielskiego;
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych;
  • możliwość rozwoju kompetencji i odbywania szkoleń.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,( DZ. U. z 2002 r. ,Nr 101,Poz.926 ze zm.”)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

KomunikacjaMicrosoft OfficeObsługa klientaangielskiAdministracja biurowaObsługa klientaumowa o pracę
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz