Sistema Poland
Pszczyna Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 września 2018. Zobacz aktualne

Asystent/Asystentka Zarządu z językiem włoskim

Sistema Poland Pszczyna
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy – Bieruń, Turyńska 135

Zadania przewidziane na stanowisku pracy

  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne dla Zarządu
  • Organizowanie podróży służbowych, spotkań biznesowych i wizyt gości
  • Współpraca z wewnętrznymi klientami firmy/grupy
  • Wykonywanie tłumaczeń pisemnych dokumentacji oraz korespondencji
  • Uczestniczenie w spotkaniach, wykonywanie tłumaczenia ustnego rozmów
  • Tworzenie prezentacji, raportów, etc. na potrzeby zarządu.

 Oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i pracę wśród ekspertów
  • Serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją
  • Udział w firmowych wydarzeniach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Nasze oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Orientacja na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na włoskiego (min poziom B2)

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.