Asystent w Dziale Zakupów Dywizji

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 czerwca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Staż
Grójec
3000zł

Dołącz do 99 500 profesjonalistów w 34 krajach.

Faurecia jest odnoszącą sukcesy firmą projektowo - produkcyjną specjalizującą się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort, wzornictwo i ochronę środowiska naturalnego.

Pomóż nam tworzyć przyszłość

Potrzebujemy ludzi ambitnych. W dobie ciągłych ulepszeń i zmian w branży motoryzacyjnej chcemy utrzymać naszą wysoką pozycję. Dążymy do zwiększenia rentowności, wzrostu konkurencyjności, optymalizacji działań związanych z rozwojem nowych konstrukcji oraz utrzymania pozycji lidera w zakresie innowacji produktowej i organizacyjnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas - odwiedź: www.faurecia.com lub sprawdź nas na Facebooku / FaureciaPolska

Obecnie poszukujemy ambitnych, energicznych osób na stanowisko:

ASYSTENT W DZIALE ZAKUPÓW DYWIZJI

Miejsce pracy: Grójec

Stanowisko Stażysty pełni rolę wspierającą dla Działu Zakupów Dywizji w czynnościach związanych z analizą danych oraz przygotowywaniem cyklicznych raportów i zestawień na potrzeby Działu.

Najważniejsze obowiązki:

  • Wspomaganie kierownika w administracji danych w bazie MP2 / SAP / SRM
  • Weryfikacja i aktualizacja bazy danych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów, zestawień i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia)
  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność i zamiłowanie do pracy z systemami i liczbami
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet Luxmed
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość dalszego rozwoju w kierunku Zakupów
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole.
  • Wyjątkową kulturę organizacyjną Faurecii – skupiamy się na ludziach i zrównoważonym rozwoju
  • Miejsca do parkowania dostępne dla naszych pracowników
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz