Asystent w dziale rekrutacji

Praca dodatkowa
nie podano
Wrocław

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj umowy: umowa zlecenie – około dwóch miesięcy

Twoje zadania:

  • wsparcie zespołu w procesach rekrutacyjnych
  • obsługa systemy rekrutacyjnego, selekcja dokumentów aplikacyjnych
  • prowadzenie wstępnych wywiadów rekrutacyjnych
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie pracowników
  • pozostałe zadania administracyjno-biurowe

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny co najmniej 6 h dziennie od poniedziałku do piątku przez dwa miesiące
  • chcesz dobyć cenne doświadczenie w dziale rekrutacji
  • preferowane jeśli posiadasz status studenta (kierunki np: ekonomia, administracja, zarządzanie)
  • posiadasz dużą motywację do pracy
  • cenisz zaangażowanie, dokładność w wykonywanych zadaniach
  • nie wymagamy specjalnych umiejętności – wszystkiego nauczymy się wspólnie

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie