Asystent w dziale logistyki

Praca dodatkowa
nie podano
Wrocław

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • rozliczanie transportów w systemie operacyjnym: rejestracja faktur sprzedażowych i zakupowych
  • bliska współpraca z pracownikami działu logistyki i spedycji
  • pomoc w biurze: segregowanie, sprawdzanie i wypełnianie dokumentów
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny co najmniej 6 h dziennie od poniedziałku do piątku
  • znasz w praktyce Pakiet Office, w tym Excel
  • posiadasz dużą motywację do pracy
  • znajomość języka angielskiego ułatwi Ci wykonywanie zadań
  • cenisz zaangażowanie, dokładność w wykonywanych zadaniach
  • nie wymagamy specjalnych umiejętności – wszystkiego nauczymy się wspólnie

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie