Asystent Koordynatora Projektów Wystawienniczych

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 kwietnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Staż
Kraków
nie podano

Muzeum Narodowe w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko:

Asystent Koordynatora Projektów Wystawienniczych

Miejsce pracy: Kraków


Opis stanowiska:

·  wsparcie koordynatora w bieżących działaniach związanych z procesem realizacji projektów wystawienniczych i wydarzeń kulturalnych,

·  realizacja przydzielonych zadań wynikających z harmonogramu projektu,

· udział w procesie powstania aranżacji wystawy, spotkaniach projektowych, prowadzenie korespondencji i dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji projektowej.

Wymagania:

·  studenci ostatnich lat studiów,

·  bardzo dobre umiejętności organizacyjne,

·  bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na znajomość programu Excel,

·  skuteczność działania,

·  bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów,

·  wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność i umiejętność pracy w zespole),

·  bardzo dobra znajomość języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem),

·  kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

Oferujemy:

·  zatrudnienie w renomowanej państwowej instytucji kultury,

·  możliwość rozwoju zawodowego,

·  możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

·  prace w kreatywnym i życzliwym zespole.Aplikacje prosimy przesyłać na adres: hr@mnk.pl w terminie do 15.03.2019 r. z dopiskiem w tytule "Asystent Koordynatora Projektów Wystawienniczych". Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie (kontakt: Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków, tel.0-12 43 35 620, email: dyrekcja@mnk.pl).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych numer tel. 0-12 43 35 707 (adresem email: ppietras@mnk.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.


Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Narodowe w Krakowie, z siedzibą w Krakowie, 30-062 Kraków, Al. 3 Maja 1 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×