Creative Center
Łódź Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 lutego 2019. Zobacz aktualne

Asystent Działu Zakupów

Creative Center Łódź
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy usługowo-produkcyjnej, otwierającej swoje biuro w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu Zakupów (praca na pełen etat od poniedziałku do piątku)

Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Zadania:

• Terminowe wypełnianie, sprawdzanie i weryfikacja poprawności działania systemu do katalogowania

• Poszukiwanie obszarów i pomoc przy wdrażaniu usprawnień

• Pozyskiwanie danych przy współpracy z innymi działami i dostawcami i umieszczanie ich na bieżąco w systemie

• Wsparcie bieżącej pracy działu zakupów

Oczekiwania:

• Odbyte praktyki lub staż w obszarze planowania materiałowego/zakupów/zamówień/logistyki lub kontroli materiałów

• Dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany do codziennej komunikacji)

• Umiejętność analitycznego myślenia i krytycznej oceny analizowanych danych

• Dobra znajomość programów MS Office

• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

• Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

• Benefity pozapłacowe

• Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Pracę w nowo powstałym oddziale firmy

• Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia- umowa o pracę

W przypadku zainteresowania ofertą, proszę o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą formularza aplikacyjnego.