Sistema Poland
Katowice Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 kwietnia 2018. Zobacz aktualne

Asystent działu handlowego [TSL]

Sistema Poland Katowice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Asystenta działu handlowego

Miejsce pracy: Bieruń

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (premie, dofinansowanie do przewozów pracowniczych, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w kierunku samodzielnego handlowca

Główne zadania przewidziane na stanowisku pracy:

  • Telefoniczne umawianie spotkań biznesowych z wykorzystaniem baz danych
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów oraz informacji o działaniach konkurencji
  • Profesjonalne udzielanie informacji w zakresie świadczonych usług
  • Systematyczne podtrzymywanie kontaktów biznesowych z Klientami istniejącymi (telefonicznie, mailowo)
  • Wsparcie działu sprzedaży w pracach administracyjnych
  • Prowadzenie działań marketingowych
  •  Rozwijanie pozytywnego wizerunku firmy

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i kompetencji budowania relacji
  • Dynamizmu i samodzielności w działaniu
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub transportu
  • Doświadczenie w pracy z bazami CRM
  • Znajomość rynku usług TSL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póz. zm.)”