Asystent ds. Technicznej Obsługi Klienta

Praca
Kraków
nie podano

Flotman Sp. z o.o. to jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania. Firma odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które tworzą spółkę. Poszukujemy utalentowanych pełnych zapału do pracy osób, którzy razem z nami będą budować firmę. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyła nasz Dział Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

· korespondencję z klientami oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych,

· rejestrację zgłoszeń serwisowych oraz monitorowanie ich przebiegu,

· konfigurację urządzeń zgodnie z przyjętymi zasadami,

· weryfikację poprawności montaży,

· umawianie montaży i serwisów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

· doświadczenia w obsłudze Klienta,

· wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów),

· dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, prezentacyjnych oraz negocjacyjnych,

· silnej motywacji do pracy, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Informacje dodatkowe

Dołącz do naszego zespołu, a otrzymasz:

· możliwość rozwoju w strukturach naszej Firmy i pracy przy dużych, ciekawych projektach,

· możliwość pracy z największymi firmami w Polsce,

· konferencje i szkolenia,

· umowa o pracę,

· pracę w młodym, profesjonalnym zespole.

Dodatkowo:

· imprezy integracyjne,

· słodkie lub owocowe piątki,

· prywatną opiekę medyczną LUX-MED,

· karta Multisport, prywatna opieka medyczna.

Sposób aplikowania

Prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres mailowy: kariera@flotman.pl z dopiskiem "Asystent ds. Technicznej Obsługi Klienta"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Flotman Sp. z o.o. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Flotman Sp. z o.o. (31-111) przy Al.. Krasińskiego 1. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz