Asystent ds. Marketingu

Praca
Kraków
nie podano

Kancelaria Podatkowa i właściciel serwisu internetowego dla księgowych i przedsiębiorców poszukuje osoby na stanowisko Asystent ds. Marketingu.

Zakres obowiązków: prowadzenie fanpage na FB i Instagram, tworzenie baz danych, wysyłka ofert do klientów, praca nad spójną identyfikacją wizualną i budowanie wizerunku firmy, rozwój serwisu internetowego, rozwój sklepu internetowego, organizacja działań promocyjnych

Oferujemy: Pracę w młodym zespole, umowę zlecenia z elastycznym czasem pracy, możliwość rozwoju (praca nad bardzo rozwojowym projektem), pracę w prestiżowej lokalizacji (niebawem zmiana siedziby) firmy dla dynamicznie rozwijającej się firmy.

Oczekiwania: umiejętność twórczego myślenia, zaangażowanie, pomysłowość, znajomość zasad prowadzenia kont na FB i Instagram, znajomość CANVA, podstawowa znajomość Wordpress będzie atutem, umiejętność redagowania tekstów.

Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (minimum 25-30 tygodniowo).

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz