innogy Business Services Polska
Kraków Nie podano
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 marca 2019. Zobacz aktualne

Asystent ds. Księgowości z j. niemieckim

innogy Business Services Polska Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. innogy skupia się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z energii i podnosić jakość swojego życia.

Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę innogy i grupy RWE, głównie za księgowość oraz finanse.

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI Z J. NIEMIECKIM

OBOWIĄZKI:

• Wsparcie jednego z niemieckojęzycznych zespołów księgowych w Dziale Zobowiązań (Accounts Payable)

• Codzienny kontakt z językiem niemieckim poprzez prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

• Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów według obowiązujących przepisów

• Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analizie

• Praca na systemie SAP i innych systemach pomocniczych

• Inne bieżące prace administracyjno-biurowe

WYMAGANIA:

• Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B1)

• Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i nastawienie na pracę zespołową

• Sprawność w zakresie używania programów komputerowych

• Chęć do rozwoju w branży księgowo-finansowej

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• Solidne wdrożenie do obejmowanego stanowiska pracy

• Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich i twardych

• Rozwój językowy poprzez stały kontakt z niemieckim

• Wiele możliwości rozwoju w branży księgowo-finansowej

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, możliwość wyboru benefitów poprzez system kafeteryjny MyBenefit)

• Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji (tuż przy Centrum Handlowym Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne, przyjazna atmosfera

• Elastyczny czas pracy