Asystent ds. kadr i płac (z językiem niemieckim)

Praca
nie podano
Rekrutacja zdalna
Wrocław

W związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT DS. KADR I PŁAC (z językiem niemieckim)

NASZĄ OFERTĘ KIERUJEMY DO:

  • studentów IV i V roku studiów wyższych (kierunki: ekonomia, finanse, administracja, zarządzanie).

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • wsparcie bieżącej obsługi administracyjnej działu kadr i płac,
  • przygotowywanie projektów pism urzędowych,
  • udział w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej Klientów,
  • pomoc przy ustalaniu i ewidencjonowaniu urlopów pracowniczych,
  • wsparcie przy rozliczeniu delegacji krajowych i zagranicznych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w powierzone zadania,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • rzetelności, dokładności, skrupulatności,
  • dobrej znajomości programów MS-Office,
  • mile widziane odbyte staże, praktyki w obszarze kadrowo-płacowym.

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • interesującą i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,
  • jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu,
  • bezpośrednią współpracę z międzynarodowymi przedsiębiorstwami,
  • kulturę organizacyjną wspierającą work-life balance (w tym elastyczne godziny pracy),
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółki z Grupy O&W z siedzibą we Wrocławiu, tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., GOBS Sp. z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o., w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.

Współadministratorami podanych danych osobowych, w tym zawartych w dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w toku procesu rekrutacji są spółki z Grupy O&W z siedzibą we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław), tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., GOBS Sp. z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane znajdziesz na stronie http://olesinski.com/polityka-prywatnosci/.

Spółka GOBS Sp. z o.o. powstała w 2009 roku z myślą o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą poszukujących wszechstronnych rozwiązań biznesowych. Spółka świadczy usługi w zakresie wsparcia wewnętrznych procesów w przedsiębiorstwie związanych z prowadzeniem ksiąg, raportowaniem finansowym, controllingiem, rozliczeniami w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych, płac oraz pomocy publicznej.