Telewizja Polska S.A.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lutego 2021. Zobacz aktualne

Asystent ds. ekonomicznych (płatna praktyka)

Rekrutacja zdalna
Telewizja Polska S.A. Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych

płatną praktyką w Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy jako:

Miejsce praktyki: Warszawa (Mokotów)

Zakres zadań będzie obejmował:

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy,
  • przygotowywanie bieżącej dokumentacji,
  • koordynację obiegu dokumentów,
  • wprowadzanie danych do zestawień i systemów informatycznych,
  • zakładanie zleceń produkcyjnych w systemie SAP,
  • przygotowywanie rachunków wewnętrznych,
  • rejestracja delegacji.

Oczekujemy:

  • kierunkowego wykształcenia wyższego (akceptujemy również zgłoszenia studentów),
  • wysokich zdolności interpersonalnych i dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjności (praktyka płatna w wymiarze 40 godzin tygodniowo),
  • dobrej znajomości obsługi programów komputerowych (pakiet MS Office:
  • Word, Excel).

Oferujemy:

  • 3- miesięczną umowę o praktykę absolwencką,
  • praktykę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży medialnej,
  • zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego zespołu,
  • szansę na kontynuowanie współpracy.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 23 lutego 2021 r.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja