Asystent ds. ekonomiczno-finansowych (płatna praktyka)

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 października 2020. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki, Staż
nie podano
Warszawa

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych płatnymi praktykami na stanowisku:

Asystenta ds. ekonomiczno-finansowych w Biurze Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej

Miejsce praktyk: Warszawa

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • wystawianie i wysyłanie faktur do kontrahentów,
  • koordynację obiegu dokumentów,
  • archiwizację dokumentów,
  • pomoc przy rozliczaniu tantiem reemisyjnym oraz współpraca z organizacjami zbiorowego zarządzania,
  • weryfikacje umów pod kątem WIP,
  • tworzenie zestawień ekonomiczno-finansowych,
  • uzupełnianie bazy accessowej.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i terminowości,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości podstawowych pojęć ekonomicznych, pakietu MS Office zwłaszcza narzędzia Excel
  • dyspozycyjności (praktyka płatna w wymiarze 40 godzin tygodniowo).

Oferujemy:

  • 3-miesięczną płatną praktykę (umowa o praktykę absolwencką),
  • zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego i doświadczonego zespołu,
  • dla najlepszych szansa na kontynuowanie współpracy.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 20 października 2020 r.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja