Albea Poland
Łódź Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 maja 2018. Zobacz aktualne

Asystent ds. Łańcucha Dostaw, Planowania i Obsługi Klienta

Albea Poland Łódź
Nie podano
Praktyki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazje pracować w Dziale Łańcucha Dostaw w międzynarodowej firmie produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Zapozna się z metodami pracy Działu i będzie mogła wykorzystać je w praktyce.

Stażysta zapozna się z organizacją, metodami pracy w Dziale oraz z dokumentacją i procedurami związanymi m.in. z:

  • dokumentacją związaną ze składaniem zamówień i monitorowaniem dostaw do magazynu
  • planowaniem produkcji
  • dokumentacją związaną z wysyłką towaru do klientów
  • tworzeniem danych podstawowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych

Stażysta zdobędzie praktyczne umiejętności w zakresie:

  • analizowania ofert zakupowych
  • tworzenia raportów związanych z procesami sprzedaży
  • opracowywania dokumentacji związanej z zakupami surowców i materiałów
  • wyszukiwania potencjalnych nowych dostawców oraz nabędzie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie raportów w excelu
  • pomoc w tworzeniu zapytań ofertowych,
  • wyszukiwanie potencjalnych nowych dostawców
  • analizowanie ofert zakupowych
  • monitorowanie stanu zapasów surowców i wyrobów gotowych
  • przygotowywanie dokumentacji związanej ze sprzedażą towaru do klientów
  • pomoc w bieżących pracach Działu

Potrzebne umiejętności:

  • dokładność i staranność przy opracowywaniu danych
  • znajomość Excela w stopniu zaawansowanym
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • Bezpłatne praktyki organizowane w ramach umowy o przeprowadzenie praktyki studenckiej (umowa bezpośrednio z praktykantem lub z uczelnią)
  • Czas praktyk: minimum 4 tygodnie, w okresie czerwiec-sierpień 2018
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie organizacji pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zdobycie wiedzy na temat procesów zachodzących w firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Referencje po zakończeniu praktyki
  • Zdobycie profesjonalnego doświadczenia, które jest niezbędnym elementem na początku każdej drogi rozwoju zawodowego.