Asystent ds. Łańcucha Dostaw, Planowania i Obsługi Klienta

Ta oferta pracy jest nieaktualna od wczoraj. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki
Łódź
nie podano

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazje pracować w Dziale Łańcucha Dostaw w międzynarodowej firmie produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Zapozna się z metodami pracy Działu i będzie mogła wykorzystać je w praktyce.

Stażysta zapozna się z organizacją, metodami pracy w Dziale oraz z dokumentacją i procedurami związanymi m.in. z:

  • dokumentacją związaną ze składaniem zamówień i monitorowaniem dostaw do magazynu
  • planowaniem produkcji
  • dokumentacją związaną z wysyłką towaru do klientów
  • tworzeniem danych podstawowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych

Stażysta zdobędzie praktyczne umiejętności w zakresie:

  • analizowania ofert zakupowych
  • tworzenia raportów związanych z procesami sprzedaży
  • opracowywania dokumentacji związanej z zakupami surowców i materiałów
  • wyszukiwania potencjalnych nowych dostawców oraz nabędzie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie raportów w excelu
  • pomoc w tworzeniu zapytań ofertowych,
  • wyszukiwanie potencjalnych nowych dostawców
  • analizowanie ofert zakupowych
  • monitorowanie stanu zapasów surowców i wyrobów gotowych
  • przygotowywanie dokumentacji związanej ze sprzedażą towaru do klientów
  • pomoc w bieżących pracach Działu

Potrzebne umiejętności:

  • dokładność i staranność przy opracowywaniu danych
  • znajomość Excela w stopniu zaawansowanym
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • Bezpłatne praktyki organizowane w ramach umowy o przeprowadzenie praktyki studenckiej (umowa bezpośrednio z praktykantem lub z uczelnią)
  • Czas praktyk: minimum 4 tygodnie, w okresie czerwiec-sierpień 2018
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie organizacji pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zdobycie wiedzy na temat procesów zachodzących w firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Referencje po zakończeniu praktyki
  • Zdobycie profesjonalnego doświadczenia, które jest niezbędnym elementem na początku każdej drogi rozwoju zawodowego.

KomunikacjaMicrosoft ExcelMicrosoft OfficeObsługa klientaSupply chainangielskiŁańcuch dostawObsługa klienta
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz