Telewizja Polska S.A.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lutego 2021. Zobacz aktualne

Asystent ds. administracyjno-biurowych

Rekrutacja zdalna
Telewizja Polska S.A. Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych

płatną praktyką w Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy jako:

 (płatna praktyka)

Miejsce praktyki: Warszawa (Mokotów)

Zakres zadań będzie obejmował:

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy,
  • przygotowywanie bieżącej dokumentacji,
  • koordynację obiegu dokumentów,
  • wprowadzanie danych do zestawień i systemów informatycznych,
  • analizę i weryfikację umów pod kątem zgodności z wybranymi przepisami prawa,
  • sprawdzanie porozumień w SPPT.

Oczekujemy:

  • kierunkowego wykształcenia wyższego (akceptujemy również zgłoszenia studentów),
  • wysokich zdolności interpersonalnych i dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjności (praktyka płatna w wymiarze 40 godzin tygodniowo).

Oferujemy:

  • 3- miesięczną umowę o praktykę absolwencką,
  • praktykę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży medialnej,
  • zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego zespołu,
  • szansę na kontynuowanie współpracy.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 23 lutego 2021 r.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja