Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 grudnia 2018. Zobacz aktualne

Ankieter / Ankieterka

INVESTIN Lublin
Nie podano
Praca

Grupa INVESTIN prowadzi wszechstronne doradztwo w obszarze globalnego rynku innowacji. W ramach komercyjnych usług doradczych i szkoleniowych wspieramy przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze innowacji, działalności B+R oraz transferu technologii.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko Ankietera/Ankieterki na terenie Lublina:

Zakres zadań:

  • Realizacja wywiadów bezpośrednich ze wskazanymi respondentami na podstawie przekazanego scenariusza wywiadu oraz kwestionariusza z pytaniami (czas realizacji jednego wywiadu to ok. 1h). Pozyskanie respondentów nie będzie należało do obowiązków Ankietera/Ankieterki.
  • Kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania.
  • Komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy (ewentualnie udostępnienie wyników ankiet w inny sposób).

Czego oczekujemy:

  • statusu studenta
  • wysokiej kultury osobistej
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • pozytywnego nastawienia i motywacji
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • nastawienia na realizację konkretnych zadań
  • dyspozycyjności w okresie 10-11.2018 r. w wymiarze min. 20 h tygodniowo

 Co oferujemy:

  • wynagrodzenie za pojedynczy wywiad na poziomie ok. 40 zł netto
  • możliwość praktycznego poznania narzędzi ankietera
  • możliwość samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • pozytywną atmosferę
  • elastyczne godziny pracy

Jesteś zainteresowan(y/a)?