GEERS Dobry Słuch
Łódź Zdrowie / Uroda
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lipca 2018. Zobacz aktualne

Pracownik ds. logistyki - pomoc

GEERS Dobry Słuch Łódź
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Geers Akustyka Słuchu jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na tym rynku.

Cenimy profesjonalną obsługę naszych Klientów, aby nasza firma wyróżniała się na tle konkurencji. Obecnie aby wspomóc nas dział logistyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu logistyki - pomoc

MIEJSCE PRACY: Łódź

Główne obowiązki:

  • Sporządzanie wysyłek do oddziałów i do dostawców w sposób zapewniający bezpieczeństwo przewożonych towarów
  • Kontrola merytoryczna i jakościowa przesyłek otrzymywanych z oddziałów
  • Fizyczne przyjmowanie do magazynu przesyłek od dostawców, rozkładanie towaru na półkach
  • Kontrola zgodności dokumentacji z fizycznym obrotem magazynowym
  • Pakowanie zamówień marketingowych
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji magazynowej
  • Wydawania towarów i materiałów z magazynu centralnego na podstawie dokumentów MM
  • Drukowanie listów przewozowych oraz naklejanie na wysyłki

oferujemy:

  • stałe godziny i dni pracy: od pon do pt 08.00-16.00, praca w budynku biura
  • pracę od zaraz w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • nabycie nowego doświadczenia w branży medycznej
  • pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole, na samodzielnym stanowisku pracy,

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV za pośrednictwem portalu lub rekrutacja@geers.pl, w temacie e-maila wpisując nr ref. ZA/LOG,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.